Kariera

Pracuj razem z nami!

Jesteśmy polską firmą handlową działającą na rynku od 1989 roku. Prowadzimy hurtową sprzedaż artykułów do kompleksowego zaopatrzenia biur, instytucji oraz sklepów papierniczych na terenie całego kraju. Dążymy do tego, aby wszystkie aspekty naszej działalności cechowała uczciwość, rzetelność, solidność, a miarą sukcesu była pełna satysfakcja Klientów. Ciągle wprowadzamy w życie nowe pomysły, dlatego szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, którzy włożą swój wkład w nasz wspólny rozwój. Oferujemy pracę w zgranym zespole, szkolenia wewnętrzne, spotkania integracyjne, a przede wszystkim możliwość rozwoju swoich pasji i umiejętności.

Magazynier

Poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier!

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Zakres obowiązków:

realizacja dostaw towaru do klienta

przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów

sortowanie i przygotowanie towarów do wydania

prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

prawo jazdy kat. B

uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

doświadczenie w pracy magazynowej (komplementacja, rozładunki, załadunki)

bardzo dobra organizacja pracy własnej

umiejętność pracy pod presją czasu

dyspozycyjność

odpowiedzialność

zaangażowanie w wykonywaną pracę

uczciwość

terminowość

Rozwiń Zwiń

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszej załogi, a na naszej stronie nie ma aktualnie ogłoszenia dla Twojej specjalizacji, nie wahaj się. Prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Skontaktujemy się z Tobą, gdy dostępne będą stanowiska pasujące do Twojego doświadczenia i wykształcenia.

OKPolityka prywatności