Aktualności

Dowiedz się więcej!

Bądź zawsze na bieżąco, z tym co się u nas dzieje!

Firma

Zmiana godzin odbioru towaru

Z nami zrobisz to szybciej

Z myślą o Was i Waszych klientach wydłużamy godziny osobistego odbioru towaru z naszego magazynu w Chorzowie. Złóż zamówienie do godz. 16.45 i odbierz w tym samym dniu lub następnego dnia we wczesnych godzinach rannych.

Zapraszamy już od godz. 6:15 do godz. 20:00, od poniedziałku do piątku!

Firma

Nowe produkty w marce KODAK – już dostępne!

Uwolnij swoją kreatywność!

Pomogą Ci w tym nowe produkty marki KODAK, które wprowadziliśmy do sprzedaży. Koszulka z własnym nadrukiem? Zdjęcia błyszczące czy matowe? Z samoprzylepnym papierem czy o właściwościach magnetycznych?

Produkty dostępne tylko w naszej ofercie. Sprawdź!

Firma

Nowość w ofercie – produkty marki VOIGT już w sprzedaży!

Zadbaj o czystość w swoim biurze i wybierz profesjonalne środki czystości.

W ofercie najbardziej znane i popularne produkty, m.in. płyny do mycia podłóg, sanitariatów, szyb, mebli, paneli, do dezynfekcji oraz wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na platformie B2B.

Firma

Zmiana godzin pracy Działu Handlowego

Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wydłużamy czas pracy Działu Handlowego w Chorzowie do godz. 17:00. Zamówienia możesz składać 24 h/ dobę, ale porozmawiać z nami możesz w godz. 8:00 – 17:00.  Mamy nadzieję, że wprowadzona zmiana ułatwi codzienną współpracę i przyspieszy realizację zamówień.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

OKPolityka prywatności